Hotell Liseberg Heden
Sten Sturegatan 1, Gothenburg, Sweden, 411 39
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od SEK 884
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od SEK 884
Hotell Liseberg Heden is a impressive 4-star hotel ideally situated in the heart of Gothenburg, making it a perfect base from which to explore the character and enchanting atmosphere of this beautiful city. The main street Avenyn is only a short walk away, as is the Ullevi stadium, the Swedish Trade Fair and the Liseberg Amusement Park.

The spacious en suite rooms are practically decorated with a Scandinavian inspired design, providing a bright yet cosy ambiance for guests to relax and unwind in. Some rooms have private terraces, while others come with a sleeping loft and extra mini TVs for children. All rooms include free TV with CNN and film channels, broadband and a well lit work space, catering to the needs of those visiting for business as well as leisure.

Liseberg Heden is framed by 3 beautiful patios which provide peace and quiet. In winter warm up by the crackling fire in the lobby or enjoy the sauna and relaxation room. There is also a sumptuous breakfast buffet and Restaurant Hedens Hörna serves delicious organic food made from carefully selected local and seasonal produce. Guests can also enjoy a refreshing drink or coffee at the lobby bar.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotell Liseberg Heden je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Gothenburg, Sweden (GSE-Gothenburg City) - 6.78 mi
  • Gothenburg, Sweden (GOT-Landvetter) - 11.79 mi
  • Trollhattan, Sweden (THN-Vanersborg) - 44.54 mi
  Muzea
  • Rohsska Museum - 0.35 mi
  • Gothenburg Museum of Art - 0.37 mi
  • Museum of World Culture - 0.56 mi
  • Gothenburg City Museum - 0.76 mi